Стяжка підлоги

Lr4TFfrJDmE

Технології, які ми використовуємо, дозволяють значно підвищити ефективність і якість робіт, мінімізувавши витрати матеріалу і скоротивши терміни здачі замовлень.

Не секрет, що стяжку роблять не тільки для вирівнювання поверхні, але і для того щоб заховати трубопровід. Ми можемо укласти стяжку як поверх основного перекриття, так і на тепло-звукоізоляційний допоміжний шар. Стяжка може бути закінченою фінішною поверхнею або проміжним шаром для майбутнього декоративно- оздоблювального настилу.
Стяжка на основі цементно-піщаного розчину використовується при вирівнюванні, бетонних, цегляних, кам’яних фундаментів плит перекриттів з перепадами площин від 20 до 60 мм і створення основи під будь-який вид чистового покриття підлоги. Цементо – піщана стяжка набирає свою міцність до 30 діб, а переміщатися по чорновій підлозі можна вже через 24 годинами. Основним їх недоліком є необхідність тривалої витримки для набору міцності, що подовжує терміни проведення робіт.

uFTAw61eVNM
Склад

1.Цемент: ПЦ-500
2.Річковий пісок; гранвідсів
3.Поліпропіленове фіброволокно
4. Пластифікатор
5. Вода

Переваги

1. Максимально рівна підлога
2. Перекриває комунікації (труби теплопроводу, електропроводки)
3. Низька собівартість робіт
4. Висока швидкість і якість робіт
5. Мінімальна усадка стяжки
6. Укладання від 150 м2 / день

myJgVDBzrWw
Класифікація стяжок за способом зчеплення з перекриттям

1. Пов’язана стяжка – зчеплена з основою. Між стяжкою і підставою немає розділових шарів. Вона здатна витримати значні навантаження. Однак може давати нерівномірну усадку. Відсоток вологи стяжки дуже залежить від вологості самих перекриттів.
2. Стяжка на роздільному шарі – запобігає адгезії стяжки до перекриття, зменшуючи залежність до вологості перекриттів. У розділових шарах застосовують папір промаслений, поліетиленові плівки, руберойд, пергамін. Мінімальна товщина таких стяжок не менше 30 мм. Укладання такої стяжки необхідне у випадках спеціальних заходів щодо гідроізоляції.
3. “Плаваюча” стяжка – стяжка яка ґрунтується на ізолюючому шарі, не пов’язаним з основою, виступаючи самостійною будівельною конструкцією. Шар між перекриттям і стяжкою складається з тепло-звукоізолюючих матеріалів: кам’яна або мінеральна вата, спінений полістирол, пробкова плита, деревоволокнистих плит. Мінімально допустима товщина даних стяжок від 50 мм. Стяжка на ізоляційному шарі дозволить утеплити перекриття, а так само підвищити його звукоізоляцію. У плаваючої стяжки вміст вологи в її структурі не залежить від перекриття.